Prostytucja w Polsce

Kompedium wiedzy o prostytutkach

Prostytutka zabiła dyrektora Google

 
Seksoholik, ojciec, dyrektor centrali Google prowadzący podwójne życie został zamordowany przez luksusową prostytutkę, którą zaprosił na swój prywatny jacht.
 
Amerykańska luksusowa prostytutka ciemnowłosa Alix Tichelman (26 l.), brała za spotkanie tysiąc dolarów. Klientom oferowała seks i heroinę. Jednym z nich był dyrektor z Google Forrest Hayes (†5 51 l.).
Ich randka nie była przypadkowa. Hayes prowadził podwójne życie. Z jednej strony był kochającym mężem i ojcem. W ciągu 17 lat małżeństwa postarał się z żoną o pięcioro dzieci. Był doskonałym menedżerem, zajmującym się zakupami dla Google. W pracy lubiano go i podziwiano za biznesowe talenty i poczucie humoru. Ale za tą fasadą krył się inny człowiek – opętany seksem i narkotykami mężczyzna, przechodzący chyba kryzys wieku średniego. Drogą do zaspokajania jego ukrytych pragnień był internet. To właśnie w ten sposób poznał Alix, która chwali się, że ma 200 dobrze płacących klientów.
 
             
 
 
Kilka razy spotykali się, a feralnego dnia, Alix przyjechała na wielki jacht Hayesa. Tam pili wino, uprawiali seks, aż wreszcie Alix wstrzyknęła mężczyźnie heroinę. Organizm Hayesa tego nie wytrzymał. Gdy umierający mężczyzna ostatnim wysiłkiem woli walczył o życie, Alix spokojnie zebrała swoje rzeczy, przeszła nad jego ciałem, dopiła wino z kieliszka. Potem zasłoniła okna i wyszła. Martwego Hayesa znalazł rano kapitan jachtu.
Ale Alix nie wiedziała, że wszystko zostało nagrane przez ukrytą kamerę. To dzięki temu filmowi policjanci ją namierzyli i aresztowali. Teraz tę seksowną kobietę czeka długoletnie więzienie.
Dla niego to spotkanie było ostatnim w życiu. Ją zaś zaprowadziło przed sąd. Jest oskarżona o morderstwo, nieudzielenie pomocy i dystrybucję heroiny.