Prostytucja w Polsce

Kompedium wiedzy o prostytutkach

W naszym państwie, pomimo iż agencje towarzyskie , a ponadto osobiste tzw. mieszkaniówki nie stanowią deficytu, dosłownie całkiem inaczej, wiele młodych kobiet, uznając to za łatwy sposób dochodu, decyduje się zostać prostytutką; to systematycznie jest to temat tabu. Inni ludzie wiedzą, że prostytutki mają kontrahentów pochodzących z różnych grup społecznych, jednakże w rozmowach, rzadko kto się przyznaje z korzystania usług agencji.

Powodów dla których mężczyźni korzystają z usług prostytutek także jest de facto kilka i wiele z nich jest dość zaskakująca. W Polsce prostytucja jest oficjalnie niezalegalizowana. Opinie samych zainteresowanych-klientów co uprawiają sex Warszawa. Badania wskazują, że wiek osób korzystających z usług agencji jest bardzo zróżnicowany. Agencje odwiedzają osoby bardzo młode, jak również w podeszłym wieku. To akurat nie stanowi reguły i o niczym nie świadczy. Ważniejszy jest powód. Młodzi mężczyźni, niemający partnerki, którzy jeszcze nie współżyli, nie preferują wychodzić na gorszych w środowisku spersonalizowanych kolegów. Również nie chcą czuć się słabsi , a ponadto niemający pojęcia co robić, gdy już dojdzie do stosunku z partnerką. Są również tacy, którzy po prostu mają problem z nawiązywaniem kontaktów międzyludzkich, nie mówiąc już o intymnych; a ich hormony w wieku dojrzewania buchają i potrzebują rozładować indywidualne napięcie i zaspokoić własne fantazje, które oprócz tego wzmagane są przez np. filmy czy czasopisma pornograficzne. Osoby w średnim wieku, w znaczącej liczbie przypadków przychodzą do agencji, żeby rozładować stres, wolą sprawdzić siebie i spersonalizowane kwalifikacji łóżkowe, a także potrzebują odmiany. W większości są to mężczyźni, którzy posiadają żony i dzieci, których męczy codzienne życie, a jeszcze bardziej rutyna w łóżku, albo nawet brak seksu z żoną, która nie posiada siły albo ochoty na współżycie, bo jest pochłonięta macierzyństwem, bądź także jest świeżo po porodzie.  Ale co ciekawe, częściej bywa tak, że mężczyzna pragnie się zwyczajnie wygadać. Przychodzi do prostytutki, bo potrzebuje rozmowy, szczerej rozmowy, chce się zwierzyć i potrzebuje osoby, która go wysłucha.

Wielu z nich posiada również niskie poczucie własnej wartości. Podobne aspekty kierują do agencji facetów starszych, którym brakuje towarzystwa kobiet. Ogłoszenia towarzyskie Warszawa. Przy tym, kiedy jeszcze czują popęd seksualny, w mniejszych środowiskach jest to dość wstydliwe, a czasem dosłownie w opinii publicznej niedopuszczalne, ażeby starsi wszyscy uprawiali seks. Posiada to związek z panującą w naszym kraju pewnego rodzaju obłudą i łączeniem tego faktu (właśnie przede wszystkim w wypadku osób starszych) z brakiem wiary i obrazą kościoła.

To z pewnością uzależniony jest od zaleceń i upodobań mężczyzny, niemniej jednak badania wskazują, że nie posiada dla nich znaczenia pochodzenie kobiety pełniącej usługi seksualne. Ważne jest jednakże, ażeby była czysta, zadbana i urodziwa. Wiadomo, że mężczyźni są wzrokowcami i uwielbiają piękne kobiety, atrakcyjne fizycznie. Prostytutki powinny być też inteligentne. Jak wspomniano wcześniej w artykule, mężczyźni w większości sytuacji liczą na rozmowę i oczekują głębokiej dyskusji. Spora większość badanych spostrzeżega, że nie lubi słodkich kokietek, które okazują się niedużo inteligentne, niemające za kilka do powiedzenia. Jeżeli już chodzi o wiek pań, jest to dość zróżnicowane, bo zależy od wieku i upodobań nabywcy. Niemniej jednak, największą sławą cieszą się panie po 20. roku życia, których ciała są już dojrzałe, niemniej jednak bez ustanku jędrne i ponętne. 

Mężczyźni, pytani o doznania w trakcie seksu z prostytutką, nigdy dosłownie nie porównali go do seksu z partnerką. W zgodzie twierdzili, że uprawianie miłości ze swoją kobietą, jest czymś całkiem innym, w co zaangażowane są emocje. Są uczucia, jest zgranie, właściwie każde bez naprowadzania wie, co lubi druga osoba- z tym, że w tym momencie dlatego wkrada się nierzadko rutyna. Z prostytutką wszystko jest inne, nowe, ale nie dostarcza tych głębszych, uczuciowych ekscytacji. Seks jest mechaniczny i właściwie nic nie oznacza, zwykłe rozładowanie się. Wręcz jeżeli mężczyźni udają się do agencji, ażeby móc z prostytutką porozmawiać, zwierzyć się jej tak, jak w mieszkania nie mogą, bądź nie wolą, to i tak do rodziny powracają chętnie, bowiem wkraczają w inna sferę, a ich potrzeby są zwyczajnie zaspokajane gdzie indziej. Też dla prostytutek, seks z klientem to po prostu praca, w której jak same twierdzą- w znaczącej liczbie sytuacji udają. Znakomita większość z mężczyzn zdaje sobie sprawę z niebezpieczeństwa jakie niesie seks z prostytutką bez prezerwatywy, ale uważają także, że za pewną, narzuconą przez prostytutkę opłatę, prostytutka zgodzi się na seks bez prezerwatywy.

Mają świadomość, że one ze względu na ryzyko zawodowe, ze stuprocentową pewnością są zdrowe, w większości przypadków się badają i dbają o siebie, dlatego część z ankietowanych mężczyzn twierdzi, że by się nie bało. Kobiety z agencji jednak twierdzą, że się na to nie zgadzają, nawet za dopłatą. Ich ciało, to jakby narzędzie pracy i nie mogą sobie pozwolić na żadne choroby, a w rezultacie brak dochodu. Zresztą po prostu dbają o siebie i o własne zdrowie i nie dopuszczają koncepcji o seksie bez prezerwatywy. I o ile one o siebie dbają, nigdy nie wiadomo jaki jest mężczyzna, dlatego o ryzyku nie posiada mowy.