Prostytucja w Polsce

Kompedium wiedzy o prostytutkach

Czy prostytutki wiedzą wszystko o kamasutrze?

Masz złudzenie, że twój seks mógłby być lepszy niż jest? Lektura tego tekstu otworzy Kobiety i mężczyźni oczy na zupełnie nowy poziom doznań i satysfakcji. Nie ma co ukrywać, zadowolenie z życia seksualnego w dużym stopniu wpływa na ocenę jakości naszego życia jako całości. Kształtuje osobowość, związki emocjonalne, a co za tym idzie - kontakty z innymi ludźmi. Udane życie seksualne i związek z partnerem rekompensują niedostatki w innych dziedzinach życia. Mówiąc wprost, udane życie intymne sprawia, że łatwiej nam znosić wszystkie przeciwności losu. Niemniej jednak co zrobić gdy ogień między nami a naszym partnerem nieco wygasł? Na ratunek przychodzi nauka o miłości, czyli Kamasutra., bo Kama to w hinduskim w sanskrycie "miłość" a sutra to "nauka".

Czy dziewczyny z ogłoszeń towarzyskich znają kamasutrę?

 

dziewczyny znają kamasutrę

Warto spróbować, bo hinduska sztuka kochania pozwala całkowicie czerpać rozkosz z seksu. Kamasutra, czyli traktat poświęcony miłości, seksualności i intymności człowieka, pochodzi z około I w.n.e. Jest najstarszym z ocalałych podręczników o miłości. Najprawdopodobniej stworzył go niejaki Vatsayanaja. Wbrew temu, co się powszechnie sądzi, Kamasutra to nie tylko spis pozycji erotycznych, umożliwiających osiągnięcie satysfakcji seksualnej. To też głęboka analiza relacji płciowych. Znajdziemy tam szereg odniesień do sfer życia pośrednio związanych z seksem, m.in. szeroko pojętej kultury, obyczajowości i życia społecznego. Śmiało można powiedzieć, że to dzieło filozoficzne umożliwiającego głębokie przededukowanie ludzkiej intymności. Ale nie tylko kochankowie chcący urozmaicić swe życie intymne powinni zgłębić to dzieło. Intrygujące porady na noc poślubną wynajdą tu przyszli małżonkowie. W dodatku, są tu także wyczerpujące wskazówki dla… prostytutek. W książce można przeczytać m.in., że prostytutki cieszyły się dobrą reputacją , a oprócz tego że uczyły nie tylko technik seksualnych, ale również śpiewu, tańca, gotowania. Pozycje seksualne, czy pozycje Kamasutry, kobiety nieco ignorują, tłumacząc, że głównie ważny jest wspaniały kontakt między partnerami.

Przejdź do strony: Internetowa kamasutra

Owszem, kontakt z partnerem stanowi bazę satysfakcjonującego pożycia seksualnego. Natomiast są również ewidentne racje przemawiające za pozycjami seksualnym, przynajmniej niedobranie wielkości narządów płciowych, budowa ciała, choroba, ograniczona sprawność ruchowa, słabsza kondycja jednego z partnerów… Księga miłości pozwala wybierać pośród pozycji klasycznych, stojących, siedzących… Gdy między kochankami występuje rozbieżność - bardzo pomocna ma możliwość okazać się adekwatnie dobrana pozycja, która najbardziej odpowiada obojgu partnerom. Kamasutra nauczy mężczyzn, w jaki sposób wyszukać u kobiety punkt G, jak odpowiednio pobudzać ściany pochwy, jak pieścić okolice intymne…

Dla wielu udanych związków pieszczoty potrafią być ważniejszym elementem ars amandi aniżeli sam stosunek seksualny. Identycznie jak pocałunek, o którym wiele par zapomina. A przecież pocałunek jest najsilniej działającą pieszczotą. Jest sztuką! Tradycyjne podziały na bierne kobiety i aktywnych facetów należą już do przeszłości. Z Kamasutry kobiety dowiedzą się zatem, w jaki metodę przejąć wiodącą rolę w sypialni, czy wręcz poprowadzić partnera do wspólnej rozkoszy.

Jedno jest pewne, dzięki hinduskiej sztuce kochania, w zwykły sposób wypędzimy z sypialni frustrację. Warto mieć na uwadze, udany seks też można udoskonalać i na pewno nie powinieneś bać się nowości. Dzięki Kamasutrze nuda przenigdy nie wkradnie się do mojej sypialni! Wiedzą o tym rzesze. Dość powiedzieć, ze hasło „Kamasutra” jest jednym z najpopularniejszych wpisywanych w wyszukiwarkach internetowych.